Masz pytania? +48 605 505 588 (Pon-Pt 6:00-15:00)

Szefowie Kuchni

NA-LEKKO.pl

Tempo dnia codziennego wymusza na nas rezygnację z niektórych przyjemności, bo przecież doba ma tylko 24 godziny. Chcemy zadbać o siebie, ale okazuję się, że nie wystarczy nam na to czasu. Staramy się jeść rozsądnie, ale to łączy się z dodatkowymi zakupami, specjalnym przygotowaniem posiłku, właściwym doborem produktów oraz technik przygotowania. Dzięki naszej diecie odchudzanie i zdrowe odżywianie stanie się czystą przyjemnością.

Przekonamy cię, że nawet gdy się odchudzasz i jesz posiłki nisko kaloryczne możesz cieszyć się smakiem. Wybierając nasz catering, masz pewność, że codziennie będziesz jadł zdrowo i smacznie. Każdego dnia, dostarczymy do ciebie zbilansowane posiłki, które przygotowujemy ze świeżych, wysokiej jakości produktów.

Na-lekko wychodzi na przeciw waszym potrzebom. Teraz z nami w łatwy sposób możecie zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, nie angażując czasu i energii. W naszej diecie proponujemy wam najlepsze, naturalne i pełnowartościowe posiłki. My gotujemy a Wy czerpiecie radość z każdego dnia, nie tracąc czasu. To takie proste.

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do zdrowego i smacznego odżywiania. Dla nas musi być smacznie i zdrowo.Team Na-lekko tworzą ludzie kreatywni i energiczni, dla których najważniejsza jest satysfakcja Klientów. Wybieramy naturalne produkty najwyższej jakości, od sprawdzonych, regionalnych dostawców. W naszych posiłkach nie znajdziesz konserwantów i sztucznych ulepszaczy.

Chcemy zadowolić najbardziej wymagających Klientów. O to, by zestawy trafiły świeże i smaczne pod Twoje drzwi dba szereg wykwalifikowanych osób. Każdy z naszych zestawów jest tworzony, składany i pakowany przez ludzkie ręce. Wszystkie posiłki zawierają odpowiednio dobrane proporcje składników odżywczych, dopasowane do celu diety, zgodne z normami Instytutu Żywności i Żywienia. Programy dietetyczne układają i przygotowują doświadczeni specjaliści.